Matematická pomůcka

Kód: 4329
Značka: Art-wood
420 Kč 347,11 Kč bez DPH
Skladem

Vzdělávací pomůcka pro získání matematických dovedností vašeho dítěte. 

Pomocí hry se dítě může snadno naučit a zapamatovat číslice, později samo vyzkoušet příklady. Pomůcka nabízí nespočet kombinací matematických příkladů, sčítání, odčítání, násobení, dělení. U menších dětí rozvíjí jemnou motoriku a úchop. Navíc je tato pomůcka vyrobena z přírodních materiálů v malé české dílně.
 
Principy:
  • učení je pro dítě zábavou, ne povinností
  • nenátlakový přístup
  • dítě se učí a procvičuje formou hry
  • na výukové hračky se dítě těší, nebojí se jich
  • podpora dítěte při rozvoji poznatků, schopností a dovedností
  • využití pomůcky v různém věku
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Pokud hledáte zábavný a efektivní způsob, jak pomoci vašemu dítěti získat matematické dovednosti, máme pro vás skvělou novinku.

Představujeme vám vynikající vzdělávací pomůcku, která pomůže vašemu dítěti naučit se matematiku snadno a zábavně. Tato hra nabízí nespočet kombinací matematických příkladů, které pomohou vašemu dítěti procvičit sčítání, odčítání, násobení a dělení. Navíc, tato hra podporuje rozvoj jemné motoriky a úchopu u menších dětí.

Tuto vzdělávací pomůcku jsme vyrobili z přírodních materiálů v malé české dílně, což zajišťuje nejen její vysokou kvalitu, ale také ekologický přístup k výrobě. Zároveň jsme se zaměřili na principy nenátlakového přístupu, kde dítě se učí a procvičuje formou hry a na výukové hračky se dítě těší, nebojí se jich. Toto prostředí podporuje dítě při rozvoji poznatků, schopností a dovedností.

Tato vzdělávací pomůcka je ideální pro děti různého věku. Menší děti mohou rozvíjet svoji jemnou motoriku a úchop, zatímco starší děti se mohou zabavit s náročnějšími matematickými příklady a zdokonalit své schopnosti.

Věříme, že tato vzdělávací pomůcka bude pro vás i vaše dítě naprosto skvělou volbou. S touto pomůckou bude učení matematiky pro vaše dítě nejen snadné, ale také zábavné.

Materiál : kombinace dřevin - buk, smrk, topol 

Rozměry: podložka 295 x 165 x 7 mm

                 kolečka O 40 mm

                 kolečka O 15 mm

 

Pomůcka obsahuje: 1 x podložku

                                   39 x kolečko O 40 mm

                                   50 x kolečko O 15 mm

https://www.youtube.com/watch?v=BZ7_JqyoSi4

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.1 kg